ART / Oil paintings / Oil painting 13139037
nr 1313 9037
OIL PAINTING
unidentified artist. No signature, "Heraclitus". Oil on panel, 29, 5x19,
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, "Heraclitus". Olja på pannå, 29,5x19 cm
1500
SEK 1100
Monday Mars 16 2020
at 19:45:47
16/3 18:02:55
1.000 kr
16/3 19:40:47