KONST / Litografier / Litografi 15759347
nr 1575 9347
Litografi
Beethoven, med förgylld ram, 55x40 cm, yttermått inklusive ram: 75x60 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:56:45
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr