KONST / Litografier / Färglitografi 12599502
nr 1259 9502
Roland Jonsson
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Roland Jonsson, pilgrimsfalk. Signerad, numrerad 269/310. Motivet: 43x53 cm
Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:08:45
1/6 17:31:03
Roland Jonsson
Läs mer om Roland Jonsson