ART / Oil paintings / Oil painting 13073205
nr 1307 3205
OIL PAINTING
Rolf Hellström, "Vid en Sörmländsk insjö". Signed. Oil on canvas, 50x73cm, lös i ramen.
Rolf Hellström, "Vid en Sörmländsk insjö". Signerad. Olja på duk, 50x73cm, lös i ramen.
800
SEK 300
Monday February 17 2020
at 19:17:17
17/2 13:55:38