FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 7884374
nr 788 4374
CUPBOARD
painted, length: 64, width: 44, height: 102, wear, damages.
Bemålat, längd: 64, djup: 44, höjd: 102
Condition: slitage, skador
400
SEK 150
Monday October 29 2012
at 18:41:04
100 kr
CUPBOARD
Condition: slitage, skador
nr 788 4374
CUPBOARD
Condition: slitage, skador
| Estimate: | 400 |
| Sold: | SEK 150 |
Monday October 29 2012 |