ART / Lithographs / Litographs 8346333
nr 834 6333
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
2 pcs, Hans Arnold (1925-2010), hand coloured, 'Örebro' & 'Draken', sheet: 432 x 54 ca, lösa blad.
LITOGRAPHS (F), 2 st, Hans Arnold (1925-2010), Handkolorerade, 'Örebro' & 'Draken', bladets mått: 432 x 54 ca
Condition: lösa blad
Withdrawn
Monday June 17 2013
at 19:28:56
Hans Arnold
Read more about Hans Arnold