KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13956818

nr 1395 6818

Etsningar

2 st, Tyskland. Ej signerad. Motivet: 32x25cm, yttermått inklusive ram: 47x38cm

Utrop:

600 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:18:10