KONST / Litografier / Färglitografi 17188038
nr 1718 8038
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, färglitografi, 42x61cm, yttermått inklusive ram: 60x77cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 19:05:30
23/8 11:00:33
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas