ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 11768039
nr 1176 8039
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Staffan Hallström (1914-1976), Sweden. Ingens hundar, Bemålad färglitografi. Signed, dated 1968, subject: 48x60 cm,
MIXED MEDIA, Ingens hundar, Bemålad färglitografi. Signerad, daterad 1968, motivet: 48x60 cm
20000
SEK 20500
Monday April 23 2018
at 20:37:46
18.000 kr
18.500 kr (Robot)
19.000 kr
19.500 kr (Robot)
20.000 kr
- Klassiska
Apr 23
Klassiska
Read more about Klassiska
Staffan Hallström
Read more about Staffan Hallström