SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Ljusstakar 11266241
nr 1126 6241
Ljusstakar
Ett par, nysilver, höjd: 30 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 augusti 2017
kl 20:09:05
27/8 18:51:04
100 kr
28/8 13:20:15
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.