MÖBLER / Bord / Skrivbord 8758728

nr 875 8728

Skrivbord

30-tal, Björk, längd: 140, djup: 85, höjd: 78

Kondition: slitage, skadad

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 februari 2014
kl 18:04:08