MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 11312471

nr 1131 2471

CARPET

oriental, bukhara, 184x264, wear, damages.

Orientalisk, Bochara, 184x264

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1700

Monday September 25 2017
at 19:08:44