KONST / Litografier / Löst blad 7335588
*
nr 733 5588
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Löst blad, Nisse Zetterberg (1910-1986), motivets mått: 96 x 28
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 januari 2012
kl 18:22:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/1 17:39:21
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Nisse Zetterberg
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Läs mer om Nisse Zetterberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier löst blad nisse zetterberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:20
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
*
Nisse Zetterberg
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Läs mer om Nisse Zetterberg
nr 733 5588
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Löst blad, Nisse Zetterberg (1910-1986), motivets mått: 96 x 28
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 januari 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/1 17:39:21 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Nisse Zetterberg
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk mÃ¥lare.Läs mer om Nisse Zetterberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier löst blad nisse zetterberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:20 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54



