ART / Lithographs / Litograph in colors 11482671
nr 1148 2671
LITOGRAPH IN COLORS
Wassily Kandinsky, efter, composition, signed and numbered 79/300, subject: 47x24, (tryckt signatur),
Wassily Kandinsky, efter, komposition, signerad och numrerad 79/300, motivet: 47x24, (tryckt signatur)
1500
SEK 600
Monday December 4 2017
at 18:23:24
4/12 18:08:52