ART / Lithographs / Litograph in colors 16123109
nr 1612 3109
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Axel Olson (1899-1986), Sweden. Tvätt på tork. Signed, numbered 65/260. Litograph in colors, Image dimensions: 32x45, outer dimensions including frame. 46x58,
LITOGRAPH IN COLORS, Tvätt på tork. Signerad, numrerad 65/260. Färglitografi, bildmått: 32x45, yttermått inklusive ram. 46x58 cm
Axel Olson, Swedish painter, born 1899, dead 1986.
600
SEK 300
Monday April 15 2024
at 20:31:01
15/4 20:26:02