MÖBLER / Bord / Brickbord 16657151
nr 1665 7151
Brickbord
Rokoko, Hårt kompletterat, Furu / björk, Bredd: 79 cm. Djup: 60 cm, höjd: 64 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 9 december 2024
kl 20:11:12
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)