MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Cigarettmunstycke 4126614
nr 412 6614
Cigarettmunstycke
Lenght: ()
14 k safirer, totalvikt 6, 2 g [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 600
Monday May 22 2006
at 16:00:00
550 kr
400 kr
500 kr