MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Cigarettmunstycke 4126614

nr 412 6614

Cigarettmunstycke

Lenght: ()

14 k safirer, totalvikt 6, 2 g [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 600

Monday May 22 2006
at 16:00:00