MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 11299489
nr 1129 9489
MIRROR
around year 1900, 226x85, wear, damages.
omkring 1900,226x85
Condition: slitage, skador
800
SEK 350
Monday September 18 2017
at 20:37:01
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr
300 kr