ART / Lithographs / Litograph in colors 7574555
nr 757 4555
LITOGRAPH IN COLORS
B R Jäverbrandt, 1980, subject size: 23x44,
B R Jäverbrandt, 1980, motivets mått: 23x44
300
SEK 100
Monday May 7 2012
at 17:17:53
7/5 08:56:44