KONST / Litografier / Färglitografi 11944367
nr 1194 4367
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Färglitografi, "Strandfigurer", 3/50, signerad, 1993. Motivet: 28x38
Utrop:
400 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:44:23
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist