SILVER & METAL / Silver / Soppslev 2644044
nr 264 4044
Soppslev
Lenght: ()
1800-tal, Silver
1500
SEK 1000
Monday September 1 2003
at 18:30:00
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver