MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 12201147

nr 1220 1147

MIRROR

Estrid Ericson (1894-1981), Sweden. Attributed, Svenskt Tenn, Sweden. Ramen tygklädd med motiv av murgröna samt förgylld list, 55x55, wear, damages.

Estrid Ericson (1894-1981), Sverige. Tillskriven, Firma Svenskt Tenn. Ramen tygklädd med motiv av murgröna samt förgylld list, 55x55

Condition: slitage, skador

2000

SEK 900

Monday November 26 2018
at 18:47:17

  • Klassiska
  • Nov 26

Klassiska

Read more about Klassiska
Firma Svenskt Tenn