FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Tallboy 12994180
nr 1299 4180
Tallboy
med skåpdel, 19th century, mahogany. Width: 85. Width: 51 cm. Height: 155 cm, saknar sockel, wear, damages.
med skåpdel, 1800-tal, mahogny. Bredd: 85. Djup: 51 cm. Höjd: 155 cm
Condition: saknar sockel, slitage, skador
800
SEK 700
Monday January 6 2020
at 18:20:09
100 kr
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Robot)
Tallboy
nr 1299 4180
Tallboy
Estimate: | 800 |
Sold: | SEK 700 |
Monday January 6 2020 |