KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5657126
nr 565 7126
osignerad. Frankrike 1860, figurscen, 39x54, stämplad Paris Ange Ottoz-Henry Succr 2r de la Michodiere Paris, (liten dukskada)
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 9 februari 2009