KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 14235569

nr 1423 5569

Grafiska blad

4 st. Oidentifierad konstnär, m. M. 8x7-11x14, yttermått inklusive ram: 53x42 cm. Ej signerad

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:09:52

4/10 20:03:46 1      Vinnande bud