MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 7118059
nr 711 8059
Stol
Louis XVI, 1800-tal
Kondition: Nyförgylld, renoveringsobjekt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 augusti 2011