ART / Oil paintings / Oil painting 14476215
nr 1447 6215
OIL PAINTING
kopia efter Johan Gustaf von Holst. Dogs. Signerad V Englund. Oil on canvas, 40x64 cm, outer dimensions including frame: 54x78 cm,
kopia efter Johan Gustaf von Holst. Hundar. Signerad V Englund. Olja på duk, 40x64 cm, yttermått inklusive ram: 54x78 cm
Withdrawn
Monday February 7 2022
at 18:22:54