MISCELLANEOUS / Jewellery / Necklace 15989164
nr 1598 9164
NECKLACE
2 pcs, Silver / kristall, + 1 st 1950-tal. Length: 40-50,
2 st, Silver / kristall, + 1 st 1950-tal. Längd: 40-50 cm
600
SEK 300
Monday February 19 2024
at 18:36:21
19/2 18:30:21
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Halvkristall
NECKLACE
nr 1598 9164
NECKLACE
Estimate: | 600 |
Sold: | SEK 300 |
Monday February 19 2024 |
19/2 18:30:21 | 1 | Vinnande bud |
Silver
Halvkristall
Silver
Halvkristall