KONST / Litografier / Färglitografi 11233066
*
nr 1123 3066
Färglitografi
Leif Nielsen, Stockholm, 25/160, signerad, bladets mått: 60x75
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 augusti 2017
kl 18:15:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/8 09:45:38
1
100 kr
20/8 11:38:58
2
Vinnande bud
- Tema
21 aug
Stockholm
På Tema Stockholmsmotiv den 21 augusti har vi samlat akvareller, etsningar, oljemålningar och litografier av konstnärer som Ingegerd Beskow, Ferdinand Boberg, Stig Slas Claesson, Svenolov Ehrén, Bengt ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik leif nielsen litografi litografier litografiskt blad stockholm
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Färglitografi
Läs mer om Stockholm
nr 1123 3066
Färglitografi
Leif Nielsen, Stockholm, 25/160, signerad, bladets mått: 60x75
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 21 augusti 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/8 09:45:38 | 1 | 100 kr |
| 20/8 11:38:58 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
21 aug
Stockholm
På Tema Stockholmsmotiv den 21 augusti har vi samlat akvareller, etsningar, oljemålningar och litografier av konstnärer som Ingegerd Beskow, Ferdinand Boberg, Stig Slas Claesson, Svenolov Ehrén, Bengt ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik leif nielsen litografi litografier litografiskt blad stockholm
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



