GLASS & CERAMICS / Ceramics / Rökutensilier 8321583
nr 832 1583
Rökutensilier
four parts, ceramics, UE Uppsala-Ekeby, Birgit Ã…kerlund-Hessius, wear, damages.
4 delar, keramik, UE Upsala-Ekeby, Birgit Ã…kerlund-Hessius
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday June 3 2013
at 20:16:16
3/6 20:10:40
Upsala-Ekeby
Upsala-Ekeby, förkortades ofta med ett UE under godset eller med "Ekeby".
Tilgman Keramik