ART / Lithographs / Litographs in colors 12411495
nr 1241 1495
Teresa Wennberg
(f. 1944), Sverige
12 st lika, Teresa Wennberg (b. 1944), Sweden. Numrerade, 750-upplaga. Sheet: 21x15 cm, lösa blad,
LITOGRAPHS IN COLORS, 12 st lika, Numrerade, 750-upplaga. Bladets mått: 21x15 cm, lösa blad
Teresa Wennberg, Swedish artist, born 1944.
Monday Mars 18 2019
at 18:43:53