ART / Oil paintings / Oil painting 13988049
nr 1398 8049
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad M Myra, solande kvinna, 2000. Oil on canvas, 73x100,
Oidentifierad konstnär. Signerad M Myra, solande kvinna, 2000. Olja på duk, 73x100 cm, oramad
700
SEK 400
Monday May 24 2021
at 19:04:18
300 kr
350 kr