ART / Lithographs / Litograph in colors 10638210
nr 1063 8210
LITOGRAPH IN COLORS
Nes Lerpa, 107/150, "Versicolora", sheet: 56x76,
Nes Lerpa, 107/150, "Versicolora", bladets mått: 56x76
600
SEK 100
Monday October 17 2016
at 18:24:08
14/10 21:28:05
- Thema-auction
Oct 17
Read more about Grafik