FURNITURE / Sofas / Sofa 9769195
nr 976 9195
SOFA
20th century, length: 227 cm, wear.
1900-tal, längd: 227 cm
Condition: slitage
600
SEK 200
Monday August 24 2015
at 18:03:19
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)