KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034328
nr 1603 4328
Georg Lindström, Sofia kyrka. Signerad, daterad -58. Olja på pannå, 60x49 cm, yttermått inklusive ram: 73x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:49:19
4/3 18:23:49
100 kr
4/3 18:44:19