FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Corner cupboard 14555340

nr 1455 5340

CORNER CUPBOARD

peasant, 1818. Height: 203, wear, damages.

Allmoge, 1818. Höjd: 203

Condition: slitage, skador

2000

SEK 1700

Monday Mars 21 2022
at 19:32:13