KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16694432
nr 1669 4432
Akvarell
Cecilia Frisendahl (1922-2014), Sverige. Signerad, Hamnmotiv, 28x44 cm, yttermått inklusive ram: 45x60 cm
Kondition: reva skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 december 2024
kl 20:44:38
100 kr
250 kr