ART / Watercolor paintings & Drawings / Screentryck / grafiskt blad / 16152092
nr 1615 2092
Robert Hilmersson
(f. 1973), Sverige
Robert Hilmersson (b. 1973), Sweden. Signed, numbered 73/130, turtle, 25x25 cm, outer dimensions including frame: 38x38 cm,
Screentryck / grafiskt blad /, Signerad, numrerad 73/130, sköldpadda, 25x25 cm, yttermått inklusive ram: 38x38 cm
Robert Hilmersson, Swedish artist born 1973.
1000
SEK 700
Monday April 22 2024
at 19:54:03
21/4 09:32:15
22/4 18:57:02
- Thema-auction
Apr 22
Read more about Grafik