KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15522084

nr 1552 2084

Maud Comstedt

(1920-1984), Sverige

Etsning, "Dialog". Signerad, numrerad 245/250, daterad -79. Bildmått: 20x15,5, yttermått inklusive ram: 47x37

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 juli 2023
kl 20:39:18

Maud Comstedt

Läs mer om Maud Comstedt