KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13486396
nr 1348 6396
Ellen Jolin
(1854-1939), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1901m fors, 48x24 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 september 2020
kl 18:03:08
21/9 08:53:42
21/9 12:02:32
Ellen Jolin
Läs mer om Ellen Jolin