Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 16784311



*

nr 1678 4311


MIXED MEDIA

unidentified artist. Signed, mixed media, abstrakt motiv, sheet: 24x24 cm, outer dimensions including frame: 42x41,


Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, abstrakt motiv, bladets mått: 24x24 cm, yttermått inklusive ram: 42x41 cm


Estimate:

500

Sold:

SEK 150

Auction date:

Monday February 10 2025
at 20:38:22


  • Bid history
Time Bidder Bid
10/2 16:55:24 1      100 kr
10/2 20:33:22 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: abstrakt motiv akvarell akvareller blandteknik vattenfärg
  • 1005 MIXED MEDIA
    Lambert Werner (1900-1983), Sweden. Composition. S..//
     

    Auction ends
    in a week
    2 feb at 20:33
  • 9080 MIXED MEDIA
    Lennart Nyström (b. 1944), Sweden. Signed, dated 7..//
     

    Auction ends
    in a week
    2 feb at 19:22
  • 8084 GOUACHE
    Michael Näslund. Signed, 50x60 cm, outer dimension..//
     

    Auction ends
    in a week
    2 feb at 18:33




Ladda ner broschyr