ART / Lithographs / Litograph in colors 9792103
nr 979 2103
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Olle Bonniér (b. 1925), composition, "Vildbranden", EA-upplaga (konstnärens exemplar), sheet: 57 x 77,
LITOGRAPH IN COLORS, Olle Bonniér (f. 1925), komposition, "Vildbranden", EA-upplaga (konstnärens exemplar), bladets mått: 57 x 77
Olle Bonniér, born 1925 in Los Angeles, USA, Swedish painter, delad 2016.
Withdrawn
Monday September 7 2015
at 18:20:36
Olle Bonniér
Read more about Olle Bonniér