ART / Lithographs / Litograph in colors 8022233
nr 802 2233
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Mats Hådell (b. 1958), Norrskär, 304/363, subject size: 60 x 84,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Mats Hådell (f. 1958), Norrskär, 304/363, motivets mått: 60 x 84
Mats Hådell, Swedish painter, born 1958.
1500
SEK 800
Monday January 21 2013
at 18:46:36
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
700 kr
6