KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12455176

nr 1245 5176

Ann-Marie Enlund

(1925-2010), Sverige

Akvarell, "I min ateljé". Signerad, daterad -89, bladets mått: 30x39,5 cm

Ann-Marie Enlund, svensk bildkonstnär född 1925, död 2010.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:23:59

Ann-Marie Enlund

Läs mer om Ann-Marie Enlund