KONST / Litografier / Färglitografi 17004544
nr 1700 4544
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Signerad, numrerad 98/125, daterad - 58. Färglitografi, bildmått: 48x40 cm, yttermått inklusive ram: 62x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:30:57
10/5 08:51:03
500 kr
10/5 22:43:36
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström