ART / Lithographs / Litograph in colors 9862167
nr 986 2167
LITOGRAPH IN COLORS
Arne Andersson, birds, 102/290, sheet: 31x22,
Arne Andersson, Fåglar, 102/290, bladets mått: 31x22
800
SEK 900
Monday October 12 2015
at 19:01:59
600 kr
700 kr
800 kr