MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Skrivbordsstol 11244145

nr 1124 4145

Skrivbordsstol

Åtvidabergs möbelfabrik, 1930-/40-tal

Kondition: bruksslitage

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 augusti 2017
kl 19:08:31