KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11919333
nr 1191 9333
Akvarell
Thomas Bush Hardy, 1800-tal, Flodlandskap med figurer, 74x67
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 juni 2018
kl 20:20:04
1.100 kr