ART / Etchings etc / Dry points 16165349
nr 1616 5349
Erling Johansson
(f. 1934), Sverige
Erling Johansson (b. 1934), Sweden. 'Vinterstränder' i mapp. 27x22. Oramade lösa blad,
DRY POINTS, "Vinterstränder" i mapp. Signerade, numrerade, 18/40. Bladets mått: 27x22. Oramade lösa blad
Erling Johansson, Swedish artist born 1934.
600
SEK 300
Monday April 29 2024
at 20:10:55
29/4 18:36:15
Erling Johansson
nr 1616 5349
Erling Johansson
(f. 1934), Sverige
| Estimate: | 600 |
| Sold: | SEK 300 |
Monday April 29 2024 |
| 29/4 18:36:15 | 1 | Vinnande bud |