ART / Lithographs / Litograph in colors 9939095
nr 993 9095
LITOGRAPH IN COLORS
signed, 23/295, sheet: 20x27,
Signerad, 23/295, bladets mått: 20x27
800
SEK 600
Monday November 9 2015
at 18:51:44
300 kr
500 kr